Lekarze Białystok

lekarz Arkadiusz Woźniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Zdrowia MEDYCYNA Sp. z o.o.
ulica Mickiewicza 39
15-482 Białystok

Wybitny Lekarz i Człowiek! Pacjent, który trafia do Pana Doktora jest szczęściarzem. Ogromna empatia, kompetencja i szacunek dla chorego.

lek. dent. Irena Daniszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 5
15-349 Białystok

Bardzo kompetentna i przyjazna pacjentowi. Wystawiłem najwyższe oceny. Miałem trudny wielogodzinny zabieg. Życzę każdemu aby był leczony w takich warunkach i przez takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Elżbieta Domanowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Konrada Wallenroda 6
15-132 Białystok

Świetny lekarz stomatolog i ortodonta. Korzystałam z usług Pani Doktor jeszcze dwa miesiące temu....niedawno byłam u niej z dzieckiem. Dr Ela ma niespotykanie dobre podejście i świetny kontakt z Kasią. Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Anna Juchnik-Stefanowicz

Lekarz rodzinny

ulica Skorupska 50/58
15-048 Białystok

Polecam Pania Doktor. Odpowiednia osoba do leczenia dzieci i dorosłych, z dużą cierpliwością do rodzica. Pacjenci z Moniek 🤗
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Iwona Obuchowska

Gruntowa 6c/19
15-706 Białystok

Doktór Okulsta największej specjalizacji i kompetencji,posiadająca najwyższej jakości wiedze w leczeniu oczu. Z uprzejmością i życzliwością poświęca niograniczony czas dla każdego leczonego z dokładnością badania w sposób przejżysty przedstawia i tłumaczy żeczywisty stan choroby,tłumaczy i przedstawia dalsze warunki jej leczenia. Godna polecenia i Uznania. Można unać- LEKARZ Z POWOŁANIA .
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Marek Chojnowski

Ukośna 22d/4
15-836 Białystok

Pan Doktor Chojnowski pomógł mi stanąć na własne nogi.Bylem w kilku szpitalach ale nikt nie podchodził do sprawy i zdrowia pacjenta jak Pan Dr Chojnowski.Postawil szybką i trafioną diagnozę.Sprawe wziął w swoje zdolne chirurgiczne ręce.Dziekuje ślicznie za tak szybką pomóc i zaangażowanie.Z poważaniem pacjent Andrzej Sawicki z Łomży
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Alicja Zagórska

Neurolog

Waryńskiego Ludwika 6/15
15-461 Białystok

Wspaniała, mądra, kompetentna Pani doktor. Ciepły stosunek do chorego człowieka i jego rodziny. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dorota Toczydłowska-Lasota

Internista, Hipertensjolog

Sukienna 9/28
15-881 Białystok

Od lat ja i moja cała Rodzina leczymy się u Pani doktor Doroty Toczydłowskiej-Lasota.Przede wszystkim Pani doktor jest bardzo miłą osobą ,a co najważniejsze jest prawdziwą specjalistką w swojej dziedzinie.Na dzień dzisiejszy nie wyobrażamy,żeby zmieniać lekarza.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Joanna Tołwińska

Mickiewicza 48 lok. 103
15-232 Białystok

Pani Doktor posiada szeroką wiedzę specjalistyczną a do tego ma wspaniałe podejście do dzieci, nawiązała dobry kontakt nawet z dzieckiem w spektrum autyzmu. Wszystko dokładnie wyjaśnia i poświęca pacjentowi tyle czasu ile tego wymaga. Dziękujemy i polecamy wizyty u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: MONIKA

lekarz Jarosław Piszcz

Internista, Hematolog

Podleśna 14/13
15-227 Białystok

Dr Jaroslaw Piszcz jest bardzo uprzejmy, kompetentny i decyzyjny .

lekarz Grażyna Rudzińska

ulica Mickiewicza 42/83
15-232 Białystok

Bardzo dobry lekarz. Dawno nie spotkałam się z taką kompetencją i profesjonalnoscia. Konkretne podejście do dziecka .Zycze sobie więcej takich lekarzy i dziękuję że moje dziecko trafiło właśnie na Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Marzanna Sołowiej

Psychiatra

Batalionów Chłopskich 3/14
15-661 Białystok

Miła i kompetentna lekarz , miałem przyjemność być pacjentem dzięki za pomoc . Pani doktor jest Pani the best . Pozdrawiam Leszek Kołakowski.

lekarz Paweł Piekarski

Neurochirurg

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Neirochirurg dr. Piekarski Paweł jest cierpliwym i rzeczowym specjalistą. Operacja kręgosłupa którą wykonali mi wraz z dr. Kozłowskim (o którym mogę powiedzieć same najlepsze rzeczy) przebiegła pomyślnie . Szczerze polecam tych fachowców i miłą opiekę ludzi z oddziału chirurgicznego z Bielska Podlaskiego
Opinia dodana przez: leszek. z

lekarz Irma Kordyka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok

pani doktor leczyła mnie 45 lat temu. Wielki szacunek i podziękowania. ( dyspozycja taką wiedzą nie wyróznia zbyt wielu lekarzy pediatrów)
Opinia dodana przez: SYLWIA

lekarz Paweł Samocik

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony w Białymstoku
ulica Marii Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok

Bardzo oddany swojej pracy lekarz. Ma świetne, ludzkie podejście do pacjentów. Poświęca czas także poza wizytami w poradni, zdarza się, że sam do swojego pacjenta dzwoni. Operuje robotem Da Vinci, dzięki czemu za jednym zamachem pozbyłem się raka prostaty. Polecam.
Opinia dodana przez: Ja

lekarz Roman Bandurski

Modlińska 8c/2
15-066 Białystok

wspolczesny doktor Judym... ludzki. traktujacy pacjenta podmiotowo. rozmawia intetesuje sie.... uratowal mi zycie i .... Doktorze, nigdy Pana nie zapomne.....
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Irena Olszańska

ul. Storczykowa 5/119,120,121,122
15-644 Białystok

Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Godna polecenia ,takich lekarzy jak najwięcej.Jestem pacjentką od wielu lat ,nigdy nie zmienię na innego
Opinia dodana przez: Celina

lekarz Jerzy Sulima

Przychodnia Lekarskiej Specjalistycznej Spółdzielni Pracy ''Eskulap''
Białówny 9 / 1
15-000 Białystok

Naprawdę wspaniały i mądry Lekarz. Skutecznie leczy, dobrze leczy. Ufam Mu już z 20 lat i polecam każdemu kto ma problemy z sercem i nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Alina

lek. dent. Agnieszka Mitrosz

Dubois 5
15-349 Białystok

Polecam wszystkim bardzo bardzo!

lek. dent. Katarzyna Litwin

Legionowa 9A
Białystok

Nie spodziewalem sie ze usuniecie zeba moze byc takie empatyczne. Pani dr zaproponowała usunięcie jednego zęba(mam 4 osemki do wyrwania), po usunieciu spytala sie czy mam sily na drugiego, poradzila sobie z nimi szybko(korzenie byly proste na szczęście). Opowiadała jak bedzie wyglądała cała procedura, troche rozluznila atmosfere gadka:) Chcialbym trafic na trzecią osemke do tej doktor.
Opinia dodana przez: Szczepan